• Sesje zdjęciowe w stylu retro

  Elegancka Warszawa, urokliwy skuter OSA i pakiet gadżetów z minionej epoki będą doskonałym urozmaiceniem sesji zdjęciowej w stylu retro
 • Stylowa Warszawa
  na nową drogę życia

  Piękna Warszawa zabierze Młodą Parę w niezapomnianą podróż i pomoże uczynić dzień ślubu jeszcze piękniejszym
 • Wehikuł czasu

  Samochód, który nikogo nie pozostawi obojętnym - piękna Warszawa M20 (tzw. garbuska) w kolorze wiśniowym, z chromowanymi dodatkami i elegancką, jasną tapicerką
 • 1
 • 2
 • 3

Sesje Zdjęciowe

Sesje fotograficzne w stylu retro

 

Pakiet fotografii utrzymanych w konwencji retro to ciekawy pomysł na uwiecznienie najważniejszych wydarzeń w życiu. Chętnie pomożemy Państwu w zorganizowaniu sesji narzeczeńskiej, ślubnej czy rodzinnej w klimacie lat 50. i 60. XX wieku. Nasza oferta obejmuje wynajem pojazdów i akcesoriów na zorganizowane przez Państwa sesje zdjęciowe. Na życzenie możemy zaproponować Państwu także ciekawe plenery we Wrocławiu i okolicach, a także polecić sprawdzonych, profesjonalnych fotografów.

 

Do Państwa dyspozycji możemy udostępnić:

 

 • Samochód FSO Warszawa 201 w kolorze wiśniowym, pieszczotliwie zwany przez nas „Babcią”. Auto, po 50 latach na drodze, zostało odrestaurowane z najwyższą starannością, czemu dzięki prezentuje się bardzo efektownie i stanowi doskonały „rekwizyt” podczas stylizowanej sesji fotograficznej. Jak szybko i przyjemnie zaaranżować plan zdjęciowy? Wystarczy piękna dziewczyna w rozkloszowanej sukience i elegancki mężczyzna za kierownicą stylowej Warszawy lub uruchamiający auto przy pomocy korby. Niezwykły efekt murowany.

   

   

 • Skuter OSA, czyli polski odpowiednik kultowej, włoskiej Vespy. Nasz skuter wyprodukowany został 1963r, jest w kolorze lazurowego błękitu, a jego elegancki, niemal cukierkowy wygląd, dopełnia jasnobeżowa kanapa i białe elementy dekoracyjne. Jednym z pomysłów na wykorzystanie pojazdu podczas sesji może być odwzorowanie słynnych ujęć z filmu „Rzymskie wakacje” z Audrey Hepburn i Gregorym Peckiem.

 

 

      

 

 • Pakiet gadżetów, które pomogą odtworzyć klimat minionej epoki. Wśród nich znajdują się m.in.: stare walizki, radio, adapter, a nawet drewniane leżaki plażowe i oryginalne butelki zamykane ceramicznym kapslem.